Ar dažnai jaučiate, kad Jus valdo informacinės technologijos? Jos tikrai atveria begalę naujų galimybių, bet tik tada, kai valdote jas Jūs. Neabejojame Jūsų bendromis žiniomis apie informacines technologijas, tačiau, sutikite, geriausius sprendimus visada pasiūlys tik patyrę šios srities specialistai.

Uždaroji akcinė bendrovė „DOLEMA“ savo veiklą pradėjo 2007 metais. Įmonė susikūrė natūraliai, prikaupusi didžiulės patirties organizacijų kompiuterinių sistemų diegimo, priežiūros, tobulinimo ir pilno aptarnavimo srityse, palaipsniui išgryninus problemas su kuriomis kasdien susiduria kitos įmonės, bandydamos efektyviai apdoroti vidinę ir išorinę informaciją. Informacinės sistemos organizacijose kūrimas ir diegimas yra sudėtingas kompleksinis uždavinys, reikalaujantis išsamios kliento poreikių analizės ir išgryninimo, originalių sprendimų pateikimo.

Nebūtinai tai, kas tinka kaimynui, tiks ir Jums. Todėl savo klientams siūlome tik individualius sprendimus, labiausiai atitinkančius jų poreikius. Ne tik aprūpiname kompiuterine, vaizdo stebėjimo technika, bet kuriame patikimas, ilgaamžes sistemas, garantuojame techninį aptarnavimą ir nuolatinę priežiūrą. Kuriame unikalius išmaniųjų namų projektus, diegiame vaizdo stebėjimo sistemas. Įmonėms, kurios nori susikurti, atnaujinti ar modernizuoti savo internetines svetaines, galime pasiūlyti programuotojų paslaugas ir konsultacijas dizaino, informacinio turinio administravimo klausimais.

Mūsų klientai – namuose saugią darbo vietą įsirenginėjantys asmenys, sudėtingus kompiuterių tinklus turinčios organizacijos ir savo namų išmanumu bei saugumu besirūpinantys užsakovai. Turima patirtis įvairiose informacinių technologijų srityse, aukštos kvalifikacijos specialistai, gebėjimas ne tik klausytis, bet ir išgirsti, lemia puikius daugiametės veiklos rezultatus.

Mes visada žvelgiame į priekį, galvojame apie darnų ir ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl aukščiausi darbo standartai ir bendravimo kultūra – mūsų profesionalumo pamatas.

MŪSŲ TIKSLAS

Uždaroji akcinė bendrovė „DOLEMA“ tikslas – nuosekliu darbu ir ryžtingomis pastangomis pirmauti lenktynėse su informacinėmis technologijomis, siūlant klientams inovatyviausius sprendimus, ir tapti šios srities lydere šalyje. Kad stiprus atsakomybės jausmas, profesionalumas ir nuolatinis augimas taptų kiekvienos partnerės sėkmingos veiklos pagrindu.

VERTYBĖS

Didžiausia gyvenimo vertybė – žmonės, su kuriais bendraujate.

– Zig Ziglar, JAV sėkmės mokytojas

Uždaroji akcinė bendrovė „DOLEMA“ savo veiklos etiką grindžia šiomis vertybėmis ir principais:

INOVATYVUMAS

Ieškome IT sprendimų, keičiančių įmonių ir privačių asmenų kasdienybę.

Mūsų veikla neapsiriboja kompiuterinių sistemų diegimu, priežiūra, aptarnavimu ir kompiuterinės, vaizdo stebėjimo technikos pardavimais. Mes norime, kad žmonės, įmonės keistųsi, augtų kartu su mumis, todėl ieškome inovatyvių sprendimų, labiausiai tinkamų klientui, su kuriuo dirbame, ar jo įmonei. Visada tikimės, kad bendradarbiavimas su mumis pakeis jūsų gyvenimą iš esmės: jis taps išmanesnis, lengvesnis, patogesnis  ir saugesnis.

ATSAKOMYBĖ

Esame atsakingi už klientą ir save.

Savo darbus vertiname per tvarumo ir ilgalaikiškumo prizmę. Tikėjimas tuo, ką darome, ir IT srities išmanymas mus užtikrintai veda pirmyn. Kuriame tokį bendradarbiavimo modelį, dėl kurio gerai jaustųsi ne tik mūsų klientas, bet ir mes patys. Didžiuojamės savo darbais ir žmogiškomis vertybėmis bei atsakomybe paremtais tarpusavio santykiais.

PATIKIMUMAS

Pasitikėjimu kuriame efektyvų bendradarbiavimą.

Visada siekiame kartu pamatyti Jūsų viziją, išsiaiškinti realius poreikius, įvertinti išteklius ir pasiūlyti optimaliausius sprendimus. Atvirai pasakome, kurioje srityje geriausi esame mes, ir kur yra reikalinga kitų specialistų pagalba. Siekiame tik geriausio sprendimo ir pasitikėjimo, vildamiesi išlikti nuolatiniais Jūsų partneriai.

DRĄSA

Nebijome išbandyti tai, ko dar nebandėme.

Nebijome būti pirmi ar pasitraukti iš savo komforto zonos. Drąsiai imamės netradicinių IT sprendimų, jei tikime, kad klientui jis yra tinkamiausias. Neišsemiamas entuziazmas ir atradimo džiaugsmas – visa tai leidžia tobulėti, diktuoti tendencijas rinkoje ir būti lyderiais.