Kasdieninė jūsų įmonės tinklo priežiūra

  • Kompiuterių tinklo sutrikimo šalinimas
  • Kompiuterių tinklo našumo ir saugumo užtikrinimas
  • Kompiuterių tinklo administravimas, valdymas ir stebėjimas
  • Kompiuterių tinklo projektavimas, diegimas ir konfiguravimas
  • Bevielio kompiuterio tinklo priežiūra

TINKLO ADMINISTRAVIMO PRODUKTAI

Mūsų siūlomi produktai

Partyrę specialistai teikia kompiuterių tinklo priežiūros paslaugas

Norite gauti asmeninį pasiūlymą savo įmonei? Pildykite formą ir gauk asmeninį pasiūlymą.

KODĖL KLIENTAI MUS RENKASI?

Remontas tą pačią dieną

Sugedus Jūsų tinklui, mūsų komandą reaguos greitai ir užtikrintai.

Mažos kainos garantija

Mes jums galime Jums pasiūlyti konkurencingą kainą.

Suteikiame garantija

Mūsų komandą darbus atlieka taip jog darbams suteikiamos garantijos.

Mūsų komanda gali jums pasiūlyti šias paslaugas

VLAN

Virtualus LAN (lokalinis tinklas) yra loginis pogrūvis, kuris gali sugrupuoti įvairių fizinių LAN tinklų įrenginių rinkinį. Didesni verslo kompiuterių tinklai dažnai nustato VLAN, kad iš naujo suskirstytų savo tinklą, kad būtų pagerintas eismo valdymas.

VPN

VPN, lietuviškai vadinamas VPT reiškia virtualų privatų tinklą. Kitaip tariant, VPN ryšys yra duomenų ryšys, papildomai apsaugotas šifravimo būdu. Šis šifravimas atliekamas tarp vartotojo įrenginio ir VPN serverio, o tai reiškia, kad visi siunčiami ir gaunami duomenys nukreipiami per VPN serverį, kuris suteikia vartotojui papildomą anonimiškumą.

Saugumas

Tinklo saugumo sprendimai – Jūsų IT infrastruktūros saugumui IThink siūlo įvairius visapusės tinklo apsaugos sprendimus – nuo centralizuotai valdomų saugos sistemų iki išorinių saugos valdymo paslaugų. Siekiame pateikti tik pažangiausius saugos sprendimus, padedančius mūsų klientams išvengti realių pavojų.

Bevielis tinklas

Bevielis tinklas – Organizacijos vis daugiau naudoja mobilių įrenginių – tai nešiojami kompiuteriai, planšetės, išmanieji telefonai ir kita bevielio ryšio reikalaujanti įranga. Naudojantis visais šiais įrenginiais būtinas stabilus ir saugus vidinis bevielio tinklas.

Ugniasienė (Firewall)

Teikiama standartinė ugniasienės paslauga.

Blokuojami MS Windows Shares prievadai: TCP/UDP 135-139, 445. Blokuojamų pavojingų kliento prievadų sąrašas gali būti keičiamas „DOLEMA“ nuožiūra, atsižvelgiant į naujas potencialias grėsmes

Nuotolinės darbo vietos

Galimybė sukurti darbo vietą darbuotojų namuose. Šis sprendimas yra taikomas virtualaus privataus tinklo pagalba. Nesvarbu kur jūs būsite visada galėsite pasiekti savo darbovietės dokumentus, failus, serverius ir visą kitą reikiamą medžiagą jūsų darbui. Šis sprendimas užtikrina jūsų darbo produktyvumą. 

UAB "DOLEMA"

Artojo g. 7E,

LT92105

Klaipėda